• Evrak Imha

  Yüksek kapasiteli evrak imha parçalama işlemini güvenilir bir şekilde yapıyoruz.

 • Ambalaj Atık

  Her türlü ambalaj atıklarınızın geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz.

 • Belgelendirme

  Piyasaya sürmüş olduğunuz ambalaj atıklarının belgelendirme işlemini yapıyoruz.

 • Lisans

  Ankara Altındağ Belediyesinin lisanlı firması olarak hizmet veriyoruz.

Türkiyenin en temiz belediyesi secildik..

Altındağ Belediyesi ödüle doymuyor. Daha önce yurt içinde ve yurtdışında pek çok ödül alan Altındağ Belediyesi’ ne bir ödül de, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan geldi. Türkiye’nin en temiz ilçesi seçilen Altındağ Belediyesi, önce Ankara birincisi oldu, ardından da illerdeki birinciler arasında yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye birincisi olarak açıklandı. 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında düzenlenen ödül töreninde “Temiz Türkiyem” sloganıyla yola çıkan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’ye birincilik ödülünü takdim ederek, Altındağ Belediyesi’ni zirveye taşıdı.

“Temiz çevre dünya gündeminde”

Ödül töreninde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, çevre kirliliğinin dünyada büyük sorun teşkil ettiğini dile getirdi. Çevre konusunun evrensel bir boyut kazandığına da dikkat çeken Bayraktar, sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşayabilmek için insanların bilinçlenmesi gerektiğini söyledi.

“Ödüller kurum ve kuruluşları motive eder.”

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın böyle bir değerlendirme yaptığından yakın zamanda haberdar olduklarını söyleyen Başkan Tiryaki, “Ödül bizi çok mutlu etti. Bu tür ödüller kurum ve kuruluşları motive eder. Ama biz ödül alalım diye çalışan bir belediye değiliz. Tüm bunlar bizim zaten yapmakla mükellef olduğumuz hizmetler. Biz her işimizde kaliteyi esas alıyoruz. 2004 yılından beri tertemiz bir Altındağ için çalışıyoruz” dedi.